Mch Cosmetic

Çınardere Mah. Oba Sok. No: 2/1
Pendik/İSTANBUL

mchcosmetic iletisim

İletişim formunu doldurarak istediğniz konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz !

İletişim formunu doldurarak istediğniz konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz !

   Mch cosmetic ile kozmetik ve dermokozmetik markanızı oluşturabilirsiniz.Fason kozmetik üretiminde ileri düzey modern teknoloji ile kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini tek çatı altında birleştirebilen ender girişimlerdendir.

Mch Kozmetik firması, ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız lider firmalardandır. Kullandığı teknoloji, Uzman kimyagerdermotolog ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile Fason kozmetik üretimi konusunda hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

    Firmamız  cilt bakım ürünlerisaç bakım ürünleri , kişisel bakım ürünleri, cilt bakım maskeleriakne sivilce tedavisi ürünlerinin ar-ge ve fason üretimi gibi bir çok ürün çeşitliliği ile hizmet vermekte olup sizlerin istekleri üzerine araştırma ve geliştirme hizmeti de vermektedir.

  Hizmetlerimizi İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye ve dünya ile paylaşıyoruz.Renkli kozmetik üretimi de gerçekleştiren firmamız da hem erkek ve hemde kadınların kullanabileceği ürünler mevcuttur.Ürünlerimiz özel hastane, medikal, eczane, güzellik salonu ve güzellik merkezi gibi birçok sektör tarafından tercih edilmektedir.Sizler için Doğal kozmetik markaları oluşturuyoruz.

   Yapmanız geren tekşey bizimle irtibata geçip hangi ürüne ihtiyacınız olduğuna dair düşüncenizi netleştirmek.Ar-ge den üretim ve doluma, tasarımından paketlemesine kadar tüm süreçleri biz yürütüyoruz.

Siz hayal edin biz üretelim …

Bizimle iletişime geçerek son teknoloji tesisimizde kozmetik ve dermokozmetik markanızı Mch Cosmetic güvenirliği ve kalitesi ile oluşturmaya ne dersiniz ?

Fason üretimde güvenilir ve kaliteli üretim prensibi ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Fason ve Private Label ürün mch ile üretilir …

Daha Fazla