private-label-kozmetik

Private Label Nedir?

Private label bir ürün veya bir hizmeti başka bir şirketin telif hakları veya markası ile o firma adına üretmek gibi tanımlanabilir. Daha çok geniş satış ağına sahip zincir marketler tarafından pazarda yerleşik olarak bulunan ve belirli güce sahip ürün markaları ile rekabet edebilmenin ideal şekli olarak konumlandırılır. Alternatif bir maliyet çözümünü beraberinde getirdiği için global veya bölgesel satış hedeflerine ulaşabilmek için etkili bir yöntemdir. Market ihtiyaçları bakımından uzun vadeli satış hedeflerini karşılamak açısından uygun fiyat ve kalite kriterleri ile güçlü bir tüketim etkisini beraberinde getirmektedir. Private label uygulamalarının ana hedefi satış eğilimlerinin oluşması olarak nitelenebilir ve özel markalı ürün olarak kısaca tanımlanmaktadır.

Dünyada ve Ülkemiz de Private Label

Türkiyeninde dahil olduğu Avrupa genelinde özellikle perakende sektöründe Fransa, Belçika, Almanya, İngiltere, İspanya ve İsviçre’ de özel markalı ürünler (Private Label) genel pazar paylarında % 45 gibi önemli bir paya sahip olurken Amerika, Asya ve dünyadaki diğer tüm bölge ve ülkelerde de bu oran hayli fazladır. Özel markalı ürünlerin dünya pazarında bu kadar yüksek bir paya sahip olması ürün kalitesi, ürün çeşitliliği ve uygun fiyat avantajlarının yanı sıra kısaca özel markalı ürünlerin etkisini ve cazibesini göstermektedir. Sürekli olarak gelişen perakende sektöründe Private Label ürünler bugün satılan her 5 üründen birini oluşturmakta ve özel markalı ürünler gittikçe de daha dikkat çekici olmaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerle ilgili Private Label üretimin avantajlarından faydalanmak isterseniz mch cosmetic olarak bu konuda sağlıklı, kaliteli ve özenli üretim süreçleri ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 Mch Cosmetic, İstanbul da bulunan üretim tesisin de tecrübeli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet veren Private Label üreticilerinden biridir. Ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere tüm dünyaya gönderiyoruz. Bütün tüketicilerin özel markalı ürün ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılarken çok çeşitli kozmetik ve dermokozmetik ürünler de üretmekteyiz.

Profesyonel ekibi ve gelişmiş üretim tesisi ile Mch Kozmetik, hızlı ve ideal üretim prensibi ve geniş üretim kapasitesi ile siparişlerinizi anlaşılan süre ve koşullarda sizlere teslim etmektedir.

Üretim aşamalarımız hakkında aşağıdaki listeden bilgi edinebilirsiniz;

Bir araya gelerek istenilen ürünle ilgili konsept proje oluşturulması.

Kozmetik ve Dermokozmetik formüllerinin müşterilerin talepleri doğrultusunda ar-ge laboratuarımız da geliştirilmesi.

Kalite testleri için örnek ürün üretimi yapılması.

Ürün kutu ve ambalaj tasarımının geliştirilmesi.

Üretim öncesi son aşamada tamamlanan projenin sunumunun yapılması.

Üretim hakkında detaylarla ilgili planlama.

Üretim ve Teslimat

Tavsiye Edilen Yazılar

7 Yorumlar

  1. mchcosmetic

    Tavsiye ederim.maliyet ve zaman açısından çok avantajlı


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir