Üretim süreçlerindeki deneyimimiz ile fason ve private label kozmetik üretim hizmeti de sunmaktayız. Mch Kozmetik üretim tesisinde modern teknoloji ile bir çok marka için kozmetik ve dermokozmetik ürünleri üretiyoruz. Sertifikandırma süreçleri başta olmak üzere, tüm üretim aşamalarını özenle gerçekleştiriyoruz. Kozmetik üretiminde ki deneyimimiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile özellikle Türkiye pazarında en önemli üreticilerden biriyiz. Sadece Türkiye değil, yurt dışındaki markalar için de üretim hizmeti sunuyoruz.

  Mch Kozmetik firması, ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız lider firmalardandır. Kullandığı teknoloji, Uzman kimyagerDermotolog ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile Fason kozmetik üretimi konusunda hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

  Firmamız  cilt bakım ürünlerisaç bakım ürünleri , kişisel bakım ürülericilt bakım maskeleriakne sivilce tedavisi ürünlerinin ar-ge ve fason üretimi gibi bir çok ürün çeşitliliği ile hizmet vermekte olup sizlerin istekleri üzerine araştırma ve geliştirme hizmeti de vermektedir.

  Marka sahiplerinin hizmet talepleri dışında, kısmi hizmet alabilmesi yönünde çeşitli olanaklar sağlamaktayız. Marka sahipleri, fason üretim konusunda firmamızdan tam hizmet alabileceği gibi ihtiyaçları doğrultusunda AR-GEÜR-GETASARIMPAKETLEMEÜRETİM ve DANIŞMANLIK hizmetlerinden yalnızca birini veya birkaçını da alabilmektedirler.

 

  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

   Müşterilerimizin memnuniyetine giden yolun Ekip ve personellerimizden geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden deneyimli ve güler yüzlü uzman ar-ge ve üretim ekibimiz ile (Kimyager,Dermotolog ve Eczacı )hizmetinizdeyiz.

 

  • KALİTELİ VE PROFESYONEL ÜRETİM

   Fason kozmetik üretimi hizmetlerimiz sırasında kullandığımız aktiflerin en kaliteli malzemelerden, etkinlik testleri yapılmış sertifikalı aktiflerden seçmekte ve insan sağlığı açısından hiç bir riski taşımaması gerektiği bilinci ile üretim yapmaktayız.

    Fason kozmetik üretimi alanındaki tecrübemiz ile üretimde neler ile karşılaşacağımızı, neler yapmamız gerektiğini, üretimin hangi standartlarda gerçekleşmesi gerektiğini kurumsal tecrübemiz ile çok iyi biliyoruz.

    Kozmetik üretim tesisisimiz de ürettirmek istediklerinizi ve tecrübemizi birleştirip ortaya bir şablon çıkarmak önceliğimizdir.
Ürünün içeriğinde kullanılacak aktiflerin ve formülün, müşterinin talepleri doğrultusunda ar-ge birimi tarafından geliştirilerek numune içerik üretimi sağlanmaktadır.
    Fason kozmetik üretimi alanında, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş koruyuculu aktifli kremler ve losyonlar, gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

    Mch kozmetik ‘in ürünleri Türkiye genelinde binlerce mağaza ve milyonlarca tüketiciyle buluşarak tüketicinin güvenini, beğenisini kazanmayı ve tüketici memnuniyetini en üst düzeye çıkartmayı başarmıştır.

Müşterilerimizden aldığımız güvenle kişisel bakım ve cilt bakım ürünlerini istediğiniz marka adı altında tüketicisiyle buluşturuyoruz.

  • Üretim ve Dolum

  Tesisimiz de yüksek dolum kapasitesi ile istenilen adetlerde kremlosyongüneş yağlarıgüneş kremleri için fason dolum işlemleri markalı ve markasız olarak da yapılmaktadır.

  • Paketleme

  Ürünlerin kutulanması kozmetik dolum tesisi içerisinde bulunan paketleme makineleri ile otomatik olarak yapılmaktadır. Fason ambalajlama ve dolum ile sizlere yük olmadan ürünleriniz itinalı şekilde kutulama ve paketleme işlemleri tamamlanır.

 

  Firmamız İstanbulPendik‘de bulunmaktadır. Bulunduğumuz konum itibari ile hava alanına, TEM otoyoluna, E5 Karayoluna yakın mesafede olup, siparişlerinizin sevkiyatlarını hızlıca istediğiniz vakitte size ulaştırabilmekteyiz..

Fason üretim kozmetik konusunda deneyim ve uzmanlığımızı kaliteli, uygun fiyatlı fason üretim, dolum,tasarım ve paketleme hizmetleri ile size sunuyoruz.

Bünyemizde kozmetik üretimi olarak bir çok ürün çeşitliliği bulunmaktadır.Bunlara örnek olarak cilt ve saç bakım ürünleri var diyebiliriz.Bunların dışında da bir çok ürünümüz mevcuttur.

Cilt bakım serisi, Göz çevresi bakım serisi, Cilt leke giderici ürünler, Saç bakım serisi, Kişisel bakım serisi, Cilt bakım maske serisi, Cilt Onarıcı ürünler serisi, Vücut bakım ürünleri, Bebek bakım ürünleri, Güneş bakım serisi, Ayak bakım ürünleri

 

Bünyemizde kozmetik üretimi olarak bir çok ürün çeşitliliği bulunmaktadır.Bunlara örnek olarak fason krem üretimi cilt ve saç bakım ürünleri var diyebiliriz.Bunların dışında da bir çok ürünümüz mevcuttur.Fason krem üretimi de bu konuda önemli çalışmalardandır.

Daha Fazla