MCH KOZMETİK FASON ÜRETİM AŞAMALARI

  Mch Cosmetic olarak ister kendi markanızla isterseniz bize ait markalarımızla istenilen içerikle kozmetik ve dermokozmetik üretimi yapıyoruz. Ar-ge, üretim, tasarım, paketleme, dolum ve diğer tüm aşamaları kendi birimlerimizdeki profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

  Birimlerimizin uyum içerisinde çalışarak, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır.

  Fason ve Private Label (Özel Markalı ) Kozmetik / Dermokozmetik ürünleri üstün bir kaliteyle tüm Dünyaya gönderiyoruz. Ayrıca isteğe bağlı olarak müşterilerimize, ürünlerin ambalaj (şişe, kutu vs.) tasarımı ve etiketlerinin mevzuatlara uygunluğu konusunda teknik destek de sağlamaktayız.

  Mch Cosmetic, kozmetik üreticilerinin tabi olduğu GMP (İyi Üretim Uygulamaları) şartlarına uygun üretim yapan, Sağlık Bakanlığına ürün bildirimlerini yapan, Bakanlığın zorunlu tuttuğu tüm sağlık ve hijyen yönetmeliklerini yerine getiren, sektörünün lider firmalarından biridir.
FİRMA olarak da ŞAHIS olarak da hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz !

ÜRETİM VE TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR ?

• Bir araya gelerek istenilen ürünle ilgili konsept proje oluşturuyoruz.
( İstediğiniz ürünün cinsi ve içeriği, marka ve logo belirlenmesi, Adet vs … )
• Sonrasında oluşturulan konsept doğrultusunda Kozmetik veya Dermokozmetik formülleri ar-ge laboratuvarımız da geliştiriyoruz.
• Örnek ürün üretimi yapıyor ve dermatolojik testlerden geçiriyoruz.
• Ürünün kutu ve ambalaj tasarımını oluşturuyoruz.
• Üretim öncesi son aşamada tamamlanan projenin sunumunu yaparak varsa revizeleri gerçekleştiriyoruz.
• Üretim hakkındaki detaylarla ilgili planlamasını yapıyoruz.
• Planlanan zaman içerisinde Üretim ve Teslimatını gerçekleştiriyoruz.