Biz Üretelim Siz Pazarlayın

BİZ ÜRETELİM SİZ PAZARLAYIN

FASON KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRETİMİ

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren MCH Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

İlk adım tanışma toplatılarımız ile atılmış olup iş ortaklarımızın projesi ve talepleri doğrultusunda iş planı hazırlanır.

Proje, formülasyonundan laboratuvar testlerine grafik tasarımından ambalaj ve etiket seçimlerinize kadar anahtar teslimi olarak sunulur.

Fason üretim aşamalarımız başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra onayınıza sunularak üretime geçirilir.

Fason üretim aşamalarında yeniliklere açık ve devamlı gelişmekte olan ekibimiz ile sizin en iyi çözüm ortağınız olma hedefindeyiz.

İnovasyon içermeyen hiç bir proje MCH Kozmetik projesi olamaz!

MCH Kozmetik, cihaz bakım solüsyonları, onarıcı kremler ve bakım kremleri ile kaliteli, pürüzsüz ve konforlu bir hayatı sizlere sunabilmek  için üstlendiği rolde hizmetlerini nitelikli, geliştirilebilir ve yenilikçi olma ilkelerine bağlı kalarak üretmeyi amaç edinmiştir.

Bu hedefler doğrultusunda;

  • Kaliteden ödün vermeden, çevre ve topluma duyarlı olma
  • İnovatif çalışmalara imza atma
  • Tüketici odaklı çalışma prensibini benimseme ögelerini temel almaktadır.

MCH, kozmetik ve dermokozmetik ürünleri ile insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.

 

Yenilikçi, çözüm odaklı ve disiplinli kadrosu ile dünya standartlarında üretim yapar.

MCH Kozmetik müşteri kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Müşterilerini doğru anlayarak , yenilikçi ve güncel bir anlayış benimsemiş olup, hammadde ve üretim süreçleri için de veri tabanını güncel ve uluslararası standartlarda tutma hedefini ilke edinmiştir.

 

Bu bağlamda önceliklerimiz;

 

  • İş ortaklarımızı beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilme
  • Sektörde, hem yurt içi hem de yurt dışında güvenirliğin simgesi olma
  • Hizmetlerimize devam ederken saygınlığımızı koruyarak büyüme
  • Dünyada gelişen teknolojiyi takip ederek markalarımıza değer katma
  • İş ortaklarımızın her adımda yanında olma
  • İnsani değerlere sahip prensipler ile çalışmaktır.

İş ortaklarımız ile çıktığımız yolda, fikir aşamasından başlayarak konsept tasarım oluşturmadan üretimi planlamaya kadar olan tüm kademeleri titizlikle planlayarak gün sonunda mutlu iş birliktelikleri elde etmektir. 

   Kozmetik sektörü sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada giderek artan talepleri karşılamakta zorluk çeken bir sektör olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Geçmişten günümüze özelliklede kadınların kozmetik sektörüne olan ilgisi piyasadaki talep sürekli artmasında kritik öneme sahiptir.

   Firmamız fason kozmetik üretimi alanında uzun süredir faaliyet göstermektedir. Oluşturduğunuz markayı hayata geçirmek için fabrikalar yada dolum tesislerine sahip olmanıza gerek yok. Firmamız bünyesinde bulunan dolum tesisi üzerinde ürünlerinizin dolum işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Ambalajlama ve paketleme işlemleri de yine fason kozmetik üretimi yapan firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kendi marka isminizin ve kendi logonuzun bulunduğu ürünler bizlerin tesislerinde hazırlanmakta ve piyasaya sürülmeye hazır hale gelmektedir.

   Fason kozmetik imalatı hizmetimiz kapsamında erkek kozmetik ürünleri dahil pek çok alandaki kozmetik ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kadınların piyasadaki taleplerinin fazlalığına rağmen, erkeklerin kozmetik sektöründeki taleplerinin azımsanmayacak derecede olması dikkatleri çekmektedir. Güzellik ve kişisel bakım konusunda insanların hassas olduğu düşünüldüğünde kozmetik sektörünün sürekli bir ihtiyaç haline geldiği yadsınamaz gerçekler arasında yer almaktadır.

   Fason kozmetik üretimi yapan firmalar arayışınız bulunuyorsa sizlere bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Alanında uzman personellerimiz tarafından sürecin başından sonuna kadar takip işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kalite-kontrol ekiplerimiz tarafından ürünlerin sağlıklı bir şekilde üretiminin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediği kontrol edilmektedir. Ayrıca üretim faaliyetleri sonucunda ambalajlama ve paketleme işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazla